Wspomnienia

  1. Harriet Swacha

    O Boże , pamiętam ten mostek zaraz za nim po lewej stronie był taki mały dom co nazywali do Białcana tam mieszkał stary dziadek , a z lewej strony mostka była droga do Hebdy i na kościelny ogród co my mieliśmy. Był taki wał co szedł do krzaków co my nazywali i tam było boisko sportowe . A po drodze prosto od szkoły za Białcanem był Piwowarski (francuska ) nazywali dom po lewej stronie potem było do Kubicza ( nazywali do Zomostka ) i później byli Pańszczyk dom i na końcu była zezna co w każdy Czwartek ubijali świnie do sklepów . I teraz od rzeźni do szkoły: nasz dom Cyrwusa i potem Orawcy, Winczowski (do Łajki nazywali).

    Z tych pięknych brzóz co widać na zdjęciu, pamiętam jak na wiosnę ściagaliśmy płyn z brzozowy co miał być dobry do kąpieli i na włosy . I potem była nowa szkoła i mostek i stara szkoła przy drodze. Ale piękne wspomnienia.

Dodaj wspomnienie

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są oznaczone. Jeśli zamieszczasz wspomnienie pierwszy raz, musi on być zaakceptowany przez administratora. Następne wspomnienia z tym emailem i Imieniem będą zatwierdzane automatycznie.

Do rzeźni 1

You may add any content here from XStore Control Panel->Sales booster->Request a quote->Ask a question notification

At sem a enim eu vulputate nullam convallis Iaculis vitae odio faucibus adipiscing urna.

Ask an expert
error: Content is protected !!